Hotel White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
Do Krynicy Morskiej dlaczego
28 paź

Do Krynicy Morskiej dlaczego.

Do Krynicy Morskiej dlaczego

Dlaczego nad morze do Krynicy Morskiej

Mianowicie dlatego że do Krynicy Morskiej jest blisko. Do Krynicy przyjeżdżają przeważnie Turyści z centrum Polski jak Warszawa, ale i z południa ze śląska. Te dwa regiony mają zdecydowanie do Krynicy bliżej niż na Hel lub wybrzeże środkowe. Jadąc z Warszawy siódemką (S7) można dojechać w dobre 3 godziny, można też pojechać Autostradą A1. Z Katowic proponujemy przede wszystkim Autostradę A1, z Krakowa można też wybrać trasę S7. Z Lublina czy też z Białegostoku również polecamy dojechać do S7. Jadąc z południa i z centrum nad morze i wybierając Krynice Morską oszczędzimy 2 godziny jazdy.

Krynica Morska

Atrakcje Krynica Morska

Dlaczego nad morze ?

Nad morze przede wszystkim dlatego, że co jest fajniejsze niż beztroskie leżenie na plaży na rozgrzanym piasku  w promieniach słońca słysząc szum fal? Ciekawostką jest że przed Piaskami mamy Plażę Golasek. Efektem takiego lenistwa będzie piękna opalenizna której nie jeden z pewnością pozazdrości. Są tu też na plaży restauracje gdzie kupisz lody, wypijesz zimne piwko i zjesz dobry obiad. Np. w Krynicy Morskiej przy wejściu nr. 24 plaża jest strzeżona przez ratowników, co gwarantuje bezpieczną kąpiel dla dorosłych i dla dzieci. Jest tu też wypożyczalnia skuterów wodnych.

Hotele z Klimatyzacją hotele w krynicy morskiej

krynica morska noclegi hotel
hotele w krynicy morskiej

Nad morze do Krynicy Morskiej

Tu zapraszam do nowych hoteli położonych przy samej plaży w centrum Krynicy. I np. z White Resort do plaży jest zaledwie 60 m. do centrum mamy też blisko bo 600 m. Oprócz licznych atrakcji na plaży mamy też atrakcje, restauracje i inne przy samej plaży. I tak w White Resort jest duży ogród z alejkami spacerowymi, z altankami i ławeczkami. Dla dzieci jest plac zabaw gdzie największa atrakcja statek piracki Biała Perła z licznymi atrakcjami na dwóch pokładach. są też huśtawki i trampoliny obok. W hotelu jest też całoroczna wypożyczalnia rowerów, w tym rowerów elektrycznych.