White Resort Krynica Morska, ul. Korczaka 5, 82-120 Krynica Morska, tel. 55 246 82 39

Artykuły

Przeczytaj artykuły Krynica Morska hotele
24 maj

Zatoka Gdańska

Zatoka Gdańska

Krynica Morska Zatoka Gdańska.

Zatoka Gdańska to  zatoka w południowo-wschodniej części Morza Bałtyckiego, pomiędzy Polską i Rosją. W Zatoce stwierdzono występowanie 74 gatunków ryb, wśród nich między innymi: storni, turbota, makreli atlantyckiej, węgorzycy, dorsza, sandacza i oczywiście śledzia. Odradza się populacja bałtyckich fok, ich spore skupiska są często obserwowane w rezerwacie Mewia Łacha. Jedną z najpiękniej usytuowanych miejscowości przy zatoce jest Krynica Morska. Znajduje się ona na Mierzei Wiślanej, pomiędzy wodami Zalewu Wiślanego a wspominają wcześniej Zatoką Gdańską. Na terenie miejscowości prężnie rozwija się sieć hoteli, pensjonatów i kwater prywatnych.

Krynica Morska Biała Plaza

Krynica Morska hotel

Bardzo blisko wód zatoki znajduje się White Hotel. Jest to obiekt położony zaledwie 60 metrów od plaży. Możesz podziwiać Morze Bałtyckie ze swojego pokoju. Tu znajdziesz pokoje z balkonem, klimatyzacją i widokiem na Zatokę Gdańską. Uwierz, że jest to najlepsza lokalizacja na całej Mierzei Wiślanej. Serdecznie zapraszamy do White Resort przez cały rok. Jest to luksusowy hotel położony w pierwszej linii brzegowej. To bardzo wygodne szczególnie podczas planowania wakacji z najmłodszymi. Możecie w każdej chwili wrócić do pokoju, wziąć prysznic i odpocząć od promieni intensywnego, letniego Słońca.

Plaża, Zatoka Gdańska.

Plaża Krynica Morska

Zatoka Gdańska to bardzo chętnie wybierany obszar na urlop czy wakacje z najbliższymi. Z pewnością wpływa na to pogoda, która w tym regionie w lato jest niemalże gwarantowana. Dni są długie i ciepłe a opady deszczu, jeśli w ogóle występują, są mało intensywne. Kolejnym argumentem jest rozbudowana infrastruktura rowerowa. To właśnie Zatoka Gdańska szczyci się jedną z najpiękniejszych tras rowerowych w Europie, trasą R10. Na pewno zainteresuje Cię fakt, iż w White Resort funkcjonuje wypożyczalnia rowerów. Dostępne są rowery miejskie, trekkingowe i elektryczne. Natomiast dla najmłodszych przygotowaliśmy rowery dziecięce i młodzieżowe. Przyjedź i zakochaj się w Krynicy Morskiej.

Krynica Morska